Yeşilköy ve Yeşilyurt Mobilya Montaj Kurulumu ve Servisi

1
5761

Montaj Servisim, Yeşilköy’lü müşterilerimizin mobilya konusunda ki her türlü hizmeti alabilmeleri için çalışıyoruz. Kurulum, demonte, montaj ve nakliye hizmetlerini en uygun fiyatlarla yerine getiiriyoruz. Ümraniye, Çiroz, Yeşilyurt gibi farklı bölgelerde ki mobilyalarınızı istediğiniz noktalara en güvenli biçimde nakil etmekteyiz.  İkea, Bauhaus, Tekzen, Koçtaş gibi yapı marketlerin yanısıra Adore, Konfor, Bellona, Çilek markalarından almış olduğunuz mobilyaların montajını en uygun fiyatla biz yapabiliriz. Yeşilköy Mobilya Montaj, Kurulum hizmetleri için bizi tercih ediniz.

Sevgili Müşterilerimiz, karmaşık mobilya planları içinde kaybolup, canınızı sıkmaya, birbirinizi kırmanıza hiç gerek yok ! Kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla size sağlarız, hemen aramanız yeterli!

Montaj Servisim, Yeşilköy ve Yeşilyurt bölgesinde oturan müşterilerimize. En uygun fiyat ile mobilya montajı, demontajı ve nakliyatını yaptırmak istiyorsanız bizi arayın!

Montaj Servisim, 12 yıllık modüler mobilya montajı ustası, servis, tamir ve özel ölçü üretimleri tecrübesiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Dijital dünyada yeni yer almış olmasına rağmen işletmemiz montaj servisim, kısa sürede bir çok kurulumu tam bir müşteri memnuniyetiyle yerine getirmiştir.

Yeşilköy ve Yeşilyurt’ta oturan müşterilerimizin mobilya montaj ustası olarak 7/24 hizmetindeyiz!

Yeşilköy, Yeşilyurt, Florya, Ataköy ve Bakırköy Mobilya ustası, marangoz, montajcı ustası arıyorsanız hemen bizi arayın. Montaj ustası hizmeti veririz.

1 YORUM

CEVAP VER