montaj-servisim010101

Mobilya Montaj Servisi ve Ustası mı Arıyorsunuz?

Mobilya satın aldınız ve bir türlü kuramıyorsunuz. Arayıp ulaşamıyorsunuz, ulaştınız günler sonra gelecekler. Geldiler mobilyadan daha pahalıya. Uzayıp giden durum ve hallerde kalmayıp Mobilya Montaj Ustası veya Servisi’ni aramanız yeterlidir.

Bir şeyi bilmek ayrı, bildiğini uygulayabilmek ayrı şeydir. Uygulamaya konmuş bilgi ustalık ile ortaya çıkar. Mobilya Ustası Arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Montajı nasıl yapılır? Yatak odası, oturma odası, gardrop, mutfak mobilyalarınızın nakliye ve montaj işlerini yapıyoruz.

Tüm marka ürünlerin montajını İstanbul’un tüm ilçelerinde gerçekleştiriyoruz. En iyi fiyat garantisi ve taşıma, nakliye hizmetleri için bizi arayın.

Mobilya Montajı Nasıl Yapılır?

Salon, Oturma Odası; Televizyon Sehpası, Standı, Sehpa, Zigon, Raf, Kütüphane, Tekli Koltuk, Berjer Koltuk, Set, Takım, İkili, Üçlü Koltuk montajlarını bizimle çözebilirsiniz.

Yatak Odası; Dolap, Gardrop, Yatak, Baza, Yatak Başı, Puf, Şifonyer, Komidin, Yatak Odası Takımı, Mutfak Ürünleri; Masa, Sandalye, Tabure, Mutfak Dolabı, Mutfak Tezgahı kurulum ve montajını en iyi şekilde uygun ücret ve fiyatlarla yapıyoruz.

Ofis Mobilyaları; Çalışma Masası, Kitaplık, Raf, Koltuk, Sandalye, Bilgisayar Masası, Dolap, Sehpa, Askılık, Set, Takımlarının nakliye ve montaj işleri için bizi arayın.

montaj-servisi-mobilyalar
montaj-servisim010101

Montaj Ustası

Montaj ustası olarak İstanbul’un her yerine servis veriyoruz. Mağazadan almış olduğunuz mobilya ve diğer montaja gerek olan ürünlerinizde kendinizi yormadan bizi arayabilirsiniz. İkea montaj ustası için bizi arayın.

Aldığınız gardrop, dolap, mutfak, yatak odası mobilyaları, modüler diğer ürünlerin montajında Montaj Servisim yardımcı olur. Mobilya montaj servisi, mobilya montaj ücreti aramalarında sizin yanınızda olur.

Open chat
1
Kurulacak mobilyalarınızın resmini gönderin MONTAJ ÜCRETİNİ öğrenin!
Powered by