ikea-montaj-servisi-ustasi

İkea Mobilya Montaj Servisi ve Ustası mı Arıyorsunuz?

İkea’da mobilya satın aldınız ve bir türlü kuramıyorsunuz. Arayıp ulaşamıyorsunuz, ulaştınız günler sonra gelecekler. Geldiler mobilyadan daha pahalıya. Uzayıp giden durum ve hallerde kalmayıp İkea Montaj Ustası veya Servisi’ni aramanız yeterlidir.

Bir şeyi bilmek ayrı, bildiğini uygulayabilmek ayrı şeydir. Uygulamaya konmuş bilgi ustalık ile ortaya çıkar. Mobilya Ustası Arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Montajı nasıl yapılır? Yatak odası, oturma odası, gardrop, mutfak mobilyalarınızın nakliye ve montaj işlerini yapıyoruz.

Tüm ikea ürünlerinin montajını İstanbul’un tüm ilçelerinde gerçekleştiriyoruz. En iyi fiyat garantisi ve taşıma, nakliye hizmetleri için bizi arayın.

İkea Mobilya Montajı Nasıl Yapılır?

Salon, Oturma Odası; Televizyon Sehpası, Standı, Sehpa, Zigon, Raf, Kütüphane, Tekli Koltuk, Berjer Koltuk, Set, Takım, İkili, Üçlü Koltuk montajlarını bizimle çözebilirsiniz.

Yatak Odası; Dolap, Gardrop, Yatak, Baza, Yatak Başı, Puf, Şifonyer, Komidin, Yatak Odası Takımı, Mutfak Ürünleri; Masa, Sandalye, Tabure, Mutfak Dolabı, Mutfak Tezgahı kurulum ve montajını en iyi şekilde uygun ücret ve fiyatlarla yapıyoruz.

Ofis Mobilyaları; Çalışma Masası, Kitaplık, Raf, Koltuk, Sandalye, Bilgisayar Masası, Dolap, Sehpa, Askılık, Set, Takımlarının nakliye ve montaj işleri için bizi arayın.

montaj-servisi-mobilyalar
ikea-montaj-servisi-ustasi

İkea Montaj Ustası

İkea montaj ustası olarak İstanbul’un her yerine servis veriyoruz. İkea’dan almış olduğunuz mobilya ve diğer montaja gerek olan ürünlerinizde kendinizi yormadan bizi arayabilirsiniz. İkea montaj ustası için bizi arayın.

IKEA’dan aldığınız gardrop, dolap, mutfak, yatak odası mobilyaları, modüler diğer ürünlerin montajında Montaj Servisim yardımcı olur. IKEA montaj servisi, mobilya montaj ücreti aramalarında sizin yanınızda olur.