En İyi Mobilya Montaj Servisi

1
3780

“Müşteri Memnuniyeti Esastır” ilkesini misyon olarak kabul etmiş olup siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir. Firmamızın işinde ne kadar uzman, dürüst, öz verili ve bir o kadarda sektöründe başarılı olduğunu hizmetimizden yola çıkarak bizi değerlendirebilirsiniz.

Biz ustası olduğumuz işin en iyisi olmak için yola çıktık…

İşimizi profesyonel hem de güven veren samimi bir arkadaşlık içinde gerçekleştiriyoruz.

Nakliye yada Montaj öncesi evinize göndereceğimiz uzman personelimiz ile öncelikle evinizdeki eşyaları etüt edip, gün ve saati belirledikten sonra ürünlerinizin sağlıklı bir şekilde nakliyesini gerçekleştiriyoruz. “Kalitemiz Garantimizdir.” ilkesini örnek alıp nakliyesini yada montajını yapmış olduğumuz siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına olumlu yada olumsuz tüm düşünce ve görüşlerinize açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

Mobilya Montaj Ustası

Biz ustası olduğumuz işin en iyisi olmak için yola çıktık…

12 yıldır İstanbul’da her türlü mobilya montajı, sökümü ve paketlemesi konusunda uzmanlaşmış özel bir Mobilya Montaj ve Kurulum servisiyiz 7-24 hizmetinizdeyiz. Ayrıca başınıza bela olup, kapanmayan dolap kapak menteşelerinin ayar veya orjinali ile değişimi, kapanmayan çekmecelerinizin raylarının ayar veya orjinali ile değişimi, kayar kapak gardırop kapaklarınızın açtığınız yerde kalmasını sağlayacak şekilde ray ayar veya orjinali ile değişimini yapıyoruz.Küçük boyutlu vestiyer, dolap, ayakkabılık vb. imalatı da yapmaktayız.

1 YORUM

CEVAP VER