Halkalı Mobilya Montaj Kurulumu ve Servisi

1
7919

Montaj Servisim, Halkalı, Merkez, Toplu Konutlar, Bosphorus, Toki, Avrupa 3 Konutları, Atakent Etaplar, Avrupa Konutları, Soyak Park, Temapark’ta oturan müşterilerimize, İkea, Bauhaus, Adore, Tekzen, Koçtaş yapı marketlerinden satın almış olduğunuz mobilyalar olan, gardrop, dolap, sürgülü dolap mobilyalarınızın sökme takma, nakliye, demonte, montaj, hizmetlerini, en uygun ücretle fiyatlandırarak servisini yapar.

Sevgili Müşterilerimiz, karmaşık mobilya planları içinde kaybolup, canınızı sıkmaya, birbirinizi kırmanıza hiç gerek yok ! Kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla size sağlarız, hemen aramanız yeterli!

Montaj Servisim, Halkalı, Merkez, Toplu Konutlar, Bosphorus, Toki, Avrupa 3 Konutları, Atakent Etaplar, Avrupa Konutları, Soyak Park, Temapark’ta oturan müşterilerimize. En uygun fiyat ile mobilya montajı, demontajı ve nakliyatını yaptırmak istiyorsanız bizi arayın!

Montaj Servisim, 12 yıllık modüler mobilya montajı, servis, tamir ve özel ölçü üretimleri tecrübesiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Dijital dünyada yeni yer almış olmasına rağmen işletmemiz montaj servisim, kısa sürede bir çok kurulumu tam bir müşteri memnuniyetiyle yerine getirmiştir. Montaj Servisim, Halkalı, Merkez, Toplu Konutlar, Bosphorus, Toki, Avrupa 3 Konutları, Atakent Etaplar, Avrupa Konutları, Soyak Park, Temapark’ta oturan müşterilerimize en uygun fiyatlarla hizmetini vermekteyiz…

Halkalı’da oturan müşterilerimizin mobilya montaj konusunda 7/24 hizmetindeyiz!

Halkalı mobilya montaj ustası, mobilya tamiri, mobilya servisi konularında montaj servisim size hizmet verir.

1 YORUM

CEVAP VER