Mobilya Montaj ve Kurulum

1
6165

Mobilya Montaj ve Kurulum

Montaj Servisim olarak vermekte olduğumuz hizmetler modüler mobilya dünyasında ki ürünler olan; mutfak dolapları, banyo dolaplarıyla sınırlı olmayıp korniş, stor perde, ayna, çerçeve vb. montajını, kurulumunu yapmaktayız.

montaj-servisim-728-90

Evinizde taşınma sırasında kullanmış olduğunuz mobilyaların demontajını, vereceğiniz ikinci adrese de gelip uygun bir şekilde tekrar montajını yapıp sizlere teslim etmekteyiz. Mobilya ürünlerinizin odadan odaya geçmesinde de demontajını yapıp, yeni yerine montajını da yapıyoruz.

Mevcut olan mobilyalarınıza veya satın almış olduğunuz mobilyalara da ek ünite de imalattan çıkararak isteğiniz doğrultusunda yenileyip, montajını yaparak yeni bir görüntüye ulaştırıyoruz. İstanbul genelinde bulunan modüler mobilya satışını yapan firmalardan, yerinize uygun ürünü bulamadıysanız adresinize gelip yerin ölçüsünü alarak istenilen mobilyayıda imalatını yapmaktayız.

Mobilya Montaj ve İkea Montaj

İstanbul’da bulunan İKEA mağazalarından satın almış olduğunuz başta mutfak dolabı olmak üzere, yatak odası, tv ünitesi, koltuk, köşe koltuk, genç odası, bebek odası, açık raf sistemi ve gardrop gibi bir çok ürünün profesyonel bir şekilde montajını sağlamaktayız. İstanbul’da İkea ürünlerini montajı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İkea montaj, ikea mobilya montaj, mutfak dolabı montaj, gardrop montaj, genç odası montaj, bebek odası montajı istanbul genelinde bulunan Koçtaş mağazalarından almış olduğunuz mutfak dolapları modellerin tamamının, adore raylı ve kapaklı gardropların, şifonyer, karyola ve komidinlerin, mutfak ve yemek masalarının, banyo dolaplarının demontaj ve montaj hizmetini vermekteyiz. Buna bağlı olarak mutfak dolaplarında ve banyo dolaplarında yerine uygun olmadığı halde çeşitli seçenekler sunarak sağlam ve sağlıklı bir şekilde montajını yapıyoruz. Satın almış olduğunuz ürünlerin odaya ve salonunuza uygun alternatifler sunarak monte etmekteyiz.

 

1 YORUM

CEVAP VER