Bakırköy Mobilya Montaj Ustası Servisi Nasıl ve Ne Kadar?

0
5681

Bakırköy mobilya montajı ustası servisini işin niteliğine, servisin istendiği bölgeye göre uygun ücretle hızlı şekilde yapıyor. Çok ayrıntıya takılmadan hakim olduğumuz Bakırköy’ün tüm bölgelerine yıllardır biz hizmet veriyoruz. Her marka ve her tipte modüler mobilyanızın montajı, kurulumu için bizi arayın.

Evidea, İkea, Bauhaus, Koçtaş, Teleset, Adore, Tekzen ve diğer markalardan aldığınız mobilyaların montajında biz varız. Mobilya montajı ve servisi ücretlerini uygun fiyatlarla yapıyoruz. Piyasa koşullarına, işin niteliğine göre en uygun montaj fiyatını bizden alabilirsiniz.

Mutfak, yatak odası, oturma odası, ofis ve genç odaları mobilyalarınızın kurulumunu bize yaptırın. Tv üniteleri, banyo dolapları, gömme dolaplar, ofis mobilyalarınız, kanepe, koltuk, yemek masası, konsol, vitrin, mutfak masaları, gardırop, bazalar ve kitaplıkta uzman ustasını arayın.

Bakırköy’ün mahalleleri; Ataköy 1. Mahallesi, Ataköy 2-5-6., Ataköy 3-4-11., Ataköy 7-8-9-10., Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı, Şenlikköy, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhuratbaba Mahallesine mobilya montaj servisini biz yapıyoruz, arayın.

CEVAP VER