montaj-servisi-mobilyalar

Tekzen’den Alınan Mobilya Montaj Servisi ve Ustası Arıyorsanız Arayın

Tekzen’den alınan mobilyalara montaj ustası olarak mobilya montaj servisi yapıyoruz. Tekzen’den almış olduğunuz yatak odası, salon, oturma odası mobilyaları, mutfak, banyo, çocuk, genç, antre mobilyaları, ofis mobilyaları için bizi arayın.

Montaj Servisim, Tekzen Gardrop, Tv üniteleri, banyo dolapları, gömme dolaplar, ofis mobilyalarınız, kanepe, koltuk, yemek masası, konsol, vitrin, mutfak masaları, gardırop, bazalar ve kitaplıkların montajı, tamiri için bizimle iletişime geçin.

Modüler mobilyaların kurulumu, montajı, teknik servisi, nakliye ve mobilya montajı için bizi arayabilirsiniz.

Mobilya Montaj Servisi ve Ustası Hizmetleri

Montaj Servisim, İstanbul’un Avcılar, Bahçeşehir, Esenyurt, Florya , Yeşilköy, Bakırköy, Beylikdüzü, Sefaköy, Küçükçekmece ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir. Bunun yanısıra Beşiktaş, Mecidiyeköy, Etiler, Büyükçekmece, Ulus, Bahçelievler, Merter, Şirinevler, Güneşli, Bağcılar ilçeleri için servis talebinde bulunabilirsiniz. Bakırköy, Güngören, Merter ve Zeytinburnu hızlı mobilya montaj ustası servisi arıyorsanız, hemen iletişime geçiniz. Bir çok markanın gardrop, dolap, sürgülü dolap mobilyalarınızın sökme takma, nakliye, demonte, montaj, hizmetlerini, en uygun ücretle fiyatlandırarak servisini yapar.

Bir şeyi bilmek ayrı, bildiğini uygulayabilmek ayrı şeydir. Uygulamaya konmuş bilgi ustalık ile ortaya çıkar. Mobilya Ustası Arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

montaj-servisim010101
Open chat
1
Kurulacak mobilyalarınızın resmini gönderin MONTAJ ÜCRETİNİ öğrenin!
Powered by