mobilya-montaj-kurulum
montaji-dusunme

Nasıl Kurulur Bu Mobilyalar Diye Düşünmeyin!

Montajservisim.com Mobilya Montaj ve Kurulum Servisi

Montajservisim.com, yatak odası, salon, oturma odası mobilyaları, mutfak, banyo, çocuk, genç, antre mobilyaları, ofis ve diğer mobilyaların montajı, kurulumu veya ihtiyaç halinde tamirini yapar.

Bu hizmetlerinin yanında, taşınma, nakliye ihtiyaçlarınızda İstanbul’un her yerine eşyalarınızı sorunsuz, özenle ve güvenle teslim eder. Bir yerden sökülüp, paketlenip, diğer yerde montaj ve kurulumunu gerçekleştirir.

Tv üniteleri, banyo dolapları, gömme dolaplar, ofis mobilyalarınız, kanepe, koltuk, yemek masası, konsol, vitrin, mutfak masaları, gardırop, bazalar ve kitaplık gibi değerli mobilyalar demontaj yapılarak paketlenip, tekrar kurulum ve montajı, montajservisim.com ile özenle yapılır.

Koçtaş, Teleset, Adore, Tezken, Bauhaus, İkea gibi firmalardan aldığınız mobilyalarda sorun yaşayıp düşünmenize gerek yok, montaj servisim.com’u aramanız yeterli!

Montaj Servisim, Avcılar, Bahçeşehir, Esenyurt, Florya , Yeşilköy, Bakırköy, Beylikdüzü, Sefaköy, Küçükçekmece, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Etiler, Büyükçekmece, Ulus, Bahçelievler, Merter, Şirinevler, Güneşli, Bağcılar gibi İstanbul’un tüm bölgelerine İkea, Bauhaus, Adore, Tekzen, Koçtaş, Alfemo, Çilek mobilya veya yapı marketlerinden satın almış olduğunuz  gardrop, dolap, sürgülü dolap mobilyalarınızın sökme takma, nakliye, demonte, montaj, hizmetlerini, en uygun ücretle fiyatlandırarak servisini yapar.

Modüler mobilya sektöründe paketinde demonte olarak teslim edilen ürünlerin kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kolay ve kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmasına rağmen müşteriler için bu çok zahmetli bir hal alabilir.

Montaj Servisim, mobilya montajında Kenyap.Com, Hepsiburada.Com, Evidea, Vivense, Gittigidiyor, N11, Alpino, Minar, Bestline, Koçtaş, İkea, Tekzen markalarının kurulum, tamir servisidir.

Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda Montaj Servisim.com’u telefonla arayarak, destek alabilirsiniz.

Bir yapbozun parçaları şeklinde aldığınız yeni mobilyanızın montajı sizi zorlayacak gibi mi duruyor? Öyleyse ustasına bırakın ve HER TÜRLÜ mobilyaLARINIZ montaj servisim’i ARAYIN!

Mobilya Kurulum Montaj Servisim !

Sevgili Müşterilerimiz, karmaşık mobilya planları içinde kaybolup, canınızı sıkmaya, birbirinizi kırmanıza hiç gerek yok ! Kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla size sağlarız, hemen aramanız yeterli!

Montaj Servisim, 12 yıllık modüler mobilya montajı, servis, tamir ve özel ölçü üretimleri tecrübesiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

.

Montaj Servisim, İnternetten hizmet vermeye başladığı kırk günlük sürede İstanbul içerisinde ki Avcılar, Bahçeşehir, Esenyurt, Halkalı, Florya , Yeşilköy, Bakırköy, Beylikdüzü, Sefaköy, Küçükçekmece, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Etiler, Büyükçekmece, Ulus, Bahçelievler, Merter, Şirinevler, Güneşli, Bağcılar’da bulunan bir çok müşterisine hizmet vermiştir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamıştır. Değerli müşterilerimiz mobilya markaları veya yapı marketlerden almış olduğunuz kurulması, montajının yapılması gereken çeşitli mobilyalarınızın kurulum planları içinde boğulmayın BİZE ULAŞIN… İkea, Bauhaus, Adore, Tekzen, Koçtaş, Alfemo, Çilek’ten alınan yatak odası, mutfak, oturma odası, çocuk odası, ofis mobilyalarından gardrop, dolap, sürgülü dolap mobilyalarınızın sökme takma, nakliye, demonte, montaj, hizmetlerini, en uygun ücretle fiyatlandırarak servisini yaparız.

Kenyap.Com, Hepsiburada.Com, Evidea, Vivense, Gittigidiyor, N11, Alpino, Minar, Bestline, Koçtaş, İkea, Tekzen Mobilya Montajı, Servisi ve Kurulumu İçin Montaj Servisim’i Arayın!

Open chat
1
Kurulacak mobilyalarınızın resmini gönderin MONTAJ ÜCRETİNİ öğrenin!
Powered by