Hepsiburada Mobilya Montajı Servisi ve Ustası

Hepsiburada Montaj Servisi ve Ustası Arıyor Musunuz?

Hepsiburada Montaj Servisi ve Ustası | Montaj Servisim. Demonte mobilya montaja hazır fakat montajı yapılmamış mobilya demektir. Ambalaj ve nakliyedeki sıkıntıları ortadan kaldırmak için mobilya yerinde montaj yapılacak şekilde hazırlanmaktadır. Kenyap gibi online veya fiziki mağazadan satın aldığınız demonte mobilyalar için montaj ustası veya servisi arıyorsanız bizimle iletişime geçin.

Tüm Hepsiburada Mobilyaları için bizden yardım alabilirsiniz. Tarzınızı giyiminizle yansıttığınız kadar evinizde de yansıtabilirsiniz. Evin düzenini gösteren şüphesiz mobilyalarınızdır. Eğer yeni bir mobilya almaya karar verdiyseniz, birbirinden güzel mobilya çeşitlerini sitemizden bulabilirsiniz. Geçmişte mobilyalarda tasarım konusuna pek fazla dikkat edilmiyorken, yeni üretilen mobilyalarda tasarım ön planda tutuluyor. Eğer yeni bir mobilya almaya karar verdiyseniz bazı noktalarda radikal kararlar almanız gerekiyor.

Hepsiburada Mobilyalarının Montaj Servisi

Hepsiburada.com’dan satın almış olduğunuz tüm mobilyalar için hizmet talep edebilirsiniz. Montaj ve kurulumda uygun ücretleri ve fiyatları öğrenmek için arayın.

Salon, Oturma Odası; Televizyon Sehpası, Standı, Sehpa, Zigon, Raf, Kütüphane, Tekli Koltuk, Berjer Koltuk, Set, Takım, İkili, Üçlü Koltuk kurulumlarını yapıyoruz.

Yatak Odası; Dolap, Gardrop, Yatak, Baza, Yatak Başı, Puf, Şifonyer, Komidin, Yatak Odası Takımını uygun montaj ücretleriyle yapmaktayız.

Mutfak Ürünleri; Masa, Sandalye, Tabure, Mutfak Dolabı, Mutfak Tezgahı, Ofis Mobilyaları; Çalışma Masası, Kitaplık, Raf, Koltuk, Sandalye, Bilgisayar Masası, Dolap, Sehpa, Askılık, Set, Takımları montajı için arayın.

montaj-servisi-mobilyalar
Open chat
1
Kurulacak mobilyalarınızın resmini gönderin MONTAJ ÜCRETİNİ öğrenin!
Powered by