montaj-servisi-mobilyalar

Gittigidiyor’dan Alınan Mobilya Montaj

Gittigidiyor’dan almış olduğunuz demonte mobilyaların montajı, kurulumu, onarımı ve farklı tüm işlemleri için bizi arayabilirsiniz.

Mutfak, banyo, oturma odası, yatak odası ve farklı türden diğer mobilyalarınızın montaj dahil tüm işlemlerini bizimle çözebilirsiniz.

Salon, Oturma Odası; Televizyon Sehpası, Standı, Sehpa, Zigon, Raf, Kütüphane, Tekli Koltuk, Berjer Koltuk, Set, Takım, İkili, Üçlü Koltuk taşıma, nakliye, montaj ve kurulumlarını yapıyoruz. Yatak Odası; Dolap, Gardrop, Yatak, Baza, Yatak Başı, Puf, Şifonyer, Komidin, Yatak Odası Takımı kurulumlarını talep edebilirsiniz.

Mutfak Ürünleri; Masa, Sandalye, Tabure, Mutfak Dolabı, Mutfak Tezgahı, Ofis Mobilyaları; Çalışma Masası, Kitaplık, Raf, Koltuk, Sandalye, Bilgisayar Masası, Dolap, Sehpa, Askılık, Set, Takımlarının montajlarında lütfen arayın.

Gittigidiyor’dan Satın Aldığınız Tüm Mobilyalar İçin Yardım Alabilirsiniz

Mobilyalar evimizin giysileri gibidir. Mobilya markası ne olursa olsun, önemli olan mobilyanın malzemesi, dekorasyonunuza uygun olması ve konforlu bir kullanımın yanında kullanımının da pratik olmasıdır. Örneğin alacağınız ayakkabılık hem mont asabileceğiniz bir portmanto hem de boy aynalı bir mobilya olabilir. Ülkemizde alıcılar tarafından çokça tercih edilen Adore Mobilya, İstikbal Mobilya, Doğtaş Mobilya, Tepe Mobilya vb. birçok ünlü mobilya markaları üretim yaparken bu unsurlara özellikle dikkat ederler. Kullanımı ve tasarımının yanında, mobilya alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise, mobilya renklerinin evinizin rengi ile uyumlu olmasıdır. Örneğin açık renk duvar ve perdeleri olan salonunuza koyu ahşap tonlarında zigon sehpa ve tv ünitesi ya da koyu tonlarda halısı ve perdesi olan yatak odanıza daha açık ahşap tonlarında gardırop alarak kontrast oluşturabilirsiniz. Uyumlu olan mobilya tercihlerinizin, evinizi çok daha geniş ve iç açıcı göstereceğinden emin olabilirsiniz. Servis Fiyatlarımız İçin Arayın…

montaj-servisim010101
Open chat
1
Kurulacak mobilyalarınızın resmini gönderin MONTAJ ÜCRETİNİ öğrenin!
Powered by