evidea-montaj-servisi

Evidea Montaj Servisi ve Ustası Arıyor Musunuz?

Evidea Montaj Servisi ve Ustası | Montaj Servisim ile almış olduğunuz mobilyaların kurulum ve montajını uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz. Demonte mobilya montaja hazır fakat montajı yapılmamış mobilya olduğundan zor planlar içinden çıkılmaz hale gelebilir. Ambalaj ve nakliyedeki sıkıntıları ortadan kaldırarak ürünleri bizimle nakil edebilirsiniz. Evidea Mobilya mağazadan satın aldığınız demonte ürünler için montaj ustası veya servisi arıyorsanız bizimle iletişime geçin.

Yaşam alanlarınızın bölümleri olan oturma odası, yatak odası, banyo, mutfak, antre ve çocuk odası mobilyalarının montajını en iyi şekilde yapmaktayız. Ofisiniz için yeni satın almış olduğunuz mobilyaların kurulumu talep edebilirsiniz.

İstanbul’un çeşitli bölgeleri için satın aldığınız tüm mobilyaların montajını uygun servis fiyatları ile yaptırabileceğiniz montaj ustası arıyorsanız bizi arayın.

Uygun Fiyatlı Mobilya Montaj Hizmeti Almak İstiyorum ve Montajı Nasıl Yapılır

Evidea ürünleri veya farklı marka mağazadan almış olduğunuz mobilyaların kurulumunu uygun montaj fiyatları ile bize yaptırabilirsiniz.

TV Üniteleri, Sehpa, Yatak Odası Antre Mobilyaları, Çok Amaçlı Dolaplar, Gardıroplar, Kitaplıklar, Banyo, Mutfak Mobilyalarının kurulumları.

Duvar Rafları, Çalışma Masaları, Ofis Mobilyaları, Takı ve Aksesuar Dolapları, Masa ve Sandalye, Duvar Kitaplıkları, Kanepe ve Koltuklar, Çocuk Odası Mobilyaları, Puflar, Dolaplı Ütü Masaları, Konsol Vitrin ve Dresuar, Oda Takımları, Bebek Odası Mobilyalarının montaj ve kurulumunu ustasına yaptırın.

Yeni veya taşınması gereken mobilyaların montajı nasıl yapılır diyorsanız, ustasını arayın…

montaj-servisi-mobilyalar

Mobilya Kurulum Servisi ve Ustası Hizmet Bölgelerimiz

Baza, karyola, yatak, mutfak dolabı, dolaplar vs.mobilyaların kurulumu İstanbul’un bir çok bölgesine servis ve usta hizmetini veriyoruz.

Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz ilçeleri için servis isteyebilirsiniz. Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu’ndan kurulum ve servis talep edebilirsiniz.

Mobilya montajı istiyorsanız, Montajservisim.com’u tercin edin…

Open chat
1
Kurulacak mobilyalarınızın resmini gönderin MONTAJ ÜCRETİNİ öğrenin!
Powered by