montaj-servisi-mobilyalar

Bestline’den Alınan Mobilyalarının Montaj Servisi ve Ustası

Bestline’den Alınan Mobilya Montaj Servisi ve Ustası arıyorsanız Montaj Servisim’i tercih etmelisiniz. Yonca mutfak dolabı kurulumu, yatak odası montajı uygun ücretlerle yapılmaktadır.

Nelerin kurulumunu bize yaptırabilirsiniz? Oturma Grupları: Koltuk, Berjer, Sandalye ve diğer ürünlerin kurulumu, Yatak Odası Grupları, Yatak, Gardrop, Dolap, Şifonyer, Komodin. Demonte gelen ürünlerde kurulumu kolay gibi görünse de yapamayabilirsiniz. Montaj şeması ve montaj sıralamasında yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Mobilyaların sökülüp takılması sırasında hiçbir aksaklık yaşanmadan hemen hizmet alın.

Uygun fiyatlarla kurulum, montaj hizmeti almak isterseniz lütfen bizi arayın. Banyo, mutfak, oturma odası mobilyalarının servis hizmetlerini istediğiniz bölgeye yapıyoruz.

Bestline’den Alınan Mobilya Montaj Servisi ve Ustası Bölgeleri

Bestline’den Alınan demonte ürün aldığınızda montajında zorlanabilirsiniz. Bunu ustasına yaptırmak isterseniz İstanbul’un bir çok bölgesine verdiğimiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ücretleri ve fiyatları bulunduğunuz bölgeye göre en uygun şekilde uyguluyoruz.

Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy’de ki müşterilerimiz için eşyaları bir yerden bir yere nakliye ile taşıyarak yaparız. Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz ilçeleri için servis isteyebilirsiniz. Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu’ndan kurulum ve servis talep edebilirsiniz.

Bir şeyi bilmek ayrı, bildiğini uygulayabilmek ayrı şeydir. Uygulamaya konmuş bilgi ustalık ile ortaya çıkar. Mobilya Ustası Arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

montaj-servisim010101
Open chat
1
Kurulacak mobilyalarınızın resmini gönderin MONTAJ ÜCRETİNİ öğrenin!
Powered by