mobilya-montaj-kurulum
montaji-dusunme

Nasıl Kurulur Bu Mobilyalar Diye Düşünmeyin!

Avcılar Bölgesi Mobilya Montaj ve Kurulum Servisi

Avcılar, dolap, yatak odası, salon, oturma odası mobilyaları, mutfak, banyo, çocuk, genç, antre mobilyaları, ofis ve diğer mobilyaların montajı, kurulumu, sökülmesi takılması veya ihtiyaç halinde tamirini yapar.

Avcılar Müşterilerimize taşınma, nakliye ihtiyaçlarınızda İstanbul’un her yerine eşyalarınızı sorunsuz, özenle ve güvenle teslim eder. Avcılar’ın her hangi bir mahallesinden sökülüp, paketlenip, gideceğiniz yerde montaj ve kurulumunu gerçekleştirir.

Tv üniteleri, banyo dolapları, gömme dolaplar, ofis mobilyalarınız, kanepe, koltuk, yemek masası, konsol, vitrin, mutfak masaları, gardırop, bazalar ve kitaplık gibi değerli mobilyalar demontaj yapılarak paketlenip, tekrar kurulum ve montajı, montajservisim.com ile özenle yapılır.

Koçtaş, Teleset, Adore, Tezken, Bauhaus, İkea gibi firmalardan aldığınız mobilyalarda sorun yaşayıp düşünmenize gerek yok, montaj servisim.com’u aramanız yeterli!

Montaj Servisim, Avcılar’ın tüm bölgelerine İkea, Bauhaus, Adore, Tekzen, Koçtaş, Alfemo, Çilek, Kenyap.Com, Hepsiburada.Com, Evidea, Vivense, Gittigidiyor, N11, Alpino, Minar, Bestline, Koçtaş, İkea, Tekzen mobilya veya yapı marketlerinden satın almış olduğunuz ürünlerin kurulumunu yapıyoruz.  Gardrop, dolap, sürgülü dolap mobilyalarınızın sökme takma, nakliye, demonte, montaj, hizmetlerini, en uygun ücretle fiyatlandırarak servisini yapar.

Modüler mobilya sektöründe paketinde demonte olarak teslim edilen ürünlerin kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kolay ve kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmasına rağmen müşteriler için bu çok zahmetli bir hal alabilir. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda Montaj Servisim.com’u telefonla arayarak, destek alabilirsiniz.

BİR YAPBOZUN PARÇALARI ŞEKLİNDE ALDIĞINIZ YENİ MOBİLYANIZIN MONTAJI SİZİ ZORLAYACAK GİBİ Mİ DURUYOR? ÖYLEYSE USTASINA BIRAKIN VE HER TÜRLÜ MOBİLYALARINIZ MONTAJ SERVİSİM’İ ARAYIN!

Avcılar İçin Mobilya Kurulumunda Montaj Servisim !

Sevgili Avcılar’lı Müşterilerimiz, karmaşık mobilya planları içinde kaybolup, canınızı sıkmaya, birbirinizi kırmanıza hiç gerek yok ! Kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla size sağlarız, hemen aramanız yeterli!

Montaj Servisim, 12 yıllık modüler mobilya montajı, servis, tamir ve özel ölçü üretimleri tecrübesiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

.

Montaj Servisim, İnternetten hizmet vermeye başladığı süreden itibaren İstanbul içerisinde ki Avcılar ve diğer tüm ilçelerde bulunan bir çok müşterisine hizmet vermiştir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamıştır. Değerli müşterilerimiz mobilya markaları veya yapı marketlerden almış olduğunuz kurulması, montajının yapılması gereken çeşitli mobilyalarınızın kurulum planları içinde boğulmayın BİZE ULAŞIN… İkea, Bauhaus, Adore, Tekzen, Koçtaş, Alfemo, Çilek’ten alınan yatak odası, mutfak, oturma odası, çocuk odası, ofis mobilyalarından gardrop, dolap, sürgülü dolap mobilyalarınızın sökme takma, nakliye, demonte, montaj, hizmetlerini, en uygun ücretle fiyatlandırarak servisini yaparız.

Open chat
1
Kurulacak mobilyalarınızın resmini gönderin MONTAJ ÜCRETİNİ öğrenin!
Powered by