montaj-servisi-mobilyalar

Alpino’dan Alınan Mobilya Montaj Servisi ve Ustası

Alpino’dan Alınan Mobilya, modüler ürünlerin kurulumu, montajı, teknik servisi, nakliye ve mobilya montajı için bizi arayabilirsiniz.

Yatak odası, oturma odası, mutfak, banyo ve diğer grupların mobilyaları için gerekli olan tüm işlemler için bizi arayabilirsiniz.

Alpino Mobilya Hakkında Kısa Bilgi

Alpino Mobilya, 1982 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek Türkiye’nin önemli üreticileri arasında yerini aldı.

Kütahya’nın Gediz ilçesinde yatırımlarına yer veren Alpino, gelişime açık ve yüksek teknolojiyi titiz ustalık tecrübesi ile birleştiren bir marka olarak yol almıştır. Yurt genelinde ve dünyada her geçen gün daha fazla evi Alpino Mobilya’nın konfor ve sağlamlığı ile tanıştırarak göz alıcı ve ferah mekânlar dekore edilmesini sağlamaktadır.

Alpino ürünleri 25 ülkede satılmaktadır. Alpino kısa vadede hayata geçireceği yatırımları ile , hem ülke ekonomisine istihdam sağlamayı hem de Avrupa standartlarına uygun üretim yaparak çıtayı her zaman yüksek tutmayı hedeflemektedir.

montaj-servisim010101
Open chat
1
Kurulacak mobilyalarınızın resmini gönderin MONTAJ ÜCRETİNİ öğrenin!
Powered by